Ons team

Het team van Navacqs bestaat uit gemotiveerde mensen. Ieder teamlid heeft zijn/haar eigen specialiteiten die gezamenlijk ingezet worden om u naar wens te helpen. In het onderstaande overzicht is te zien welk teamlid verantwoordelijk is voor welk onderdeel binnen Navacqs.
Mochten er vragen zijn omtrent een specifiek onderdeel kunt u direct contact opnemen met de juiste persoon.

Ronald Weterings

+31(0)10-4950000
Director

Dennis Vitalis

+31(0)10-4950000
International Sales
vitalis@navacqs.be

Arnoud Standaart

+31(0)10-4950000
Customer Service Manager
arnoud@navacqs.be

Saskia Boon

+31(0)10-4950000
Account Manager
saskia@navacqs.be

Julian Boerema

+31(0)10-4950000
Purchasing
julian@navacqs.be

Ramon Houthuizen

+31(0)10-4950000
Products & Marketing
ramon@navacqs.be

Angré Colijn

+31(0)10-4950000
Accounting Nederland
angre@navacqs.be

Alexander Degenaar

+31(0)10-4950000
Accounting Duitsland
alex@navacqs.be

Dennis Bussem

+31(0)10-4950000
Warehousing
dennis@navacqs.be