Ons Team

Het team van Navacqs bestaat uit gemotiveerde mensen. Ieder teamlid heeft zijn/haar eigen specialiteiten die gezamenlijk ingezet worden om u naar wens te helpen. In het onderstaande overzicht is te zien welk teamlid verantwoordelijk is voor welk onderdeel binnen Navacqs.
Mochten er vragen zijn omtrent een specifiek onderdeel kunt u direct contact opnemen met de juiste persoon.

Arnoud Standaart
+31(0) 495 - 0000 Algemeen Directeur arnoud@navacqs.be
Dennis Vitalis
+31(0) 495 - 0000 Commercieel manager vitalis@navacqs.be
Alexander Degenaar
+31(0) 495 - 0000 Financieel manager & HRM alex@navacqs.be
Agata Wong Lun Hing
+31(0) 495 - 0000 Financieel medewerker agata@navacqs.be
Ramona Bruin- van Dongen
+31(0) 495 - 0000 Commercieel medewerker ramona@navacqs.be
Perry Dronkers
+31(0) 495 - 0000 Commercieel medewerker perry@navacqs.be
Monique de Bruijn
+31(0) 495 - 0000 Commercieel medewerker monique@navacqs.be
Nina Harlaar
+31(0) 495 - 0000 Commercieel medewerker nina@navacqs.be
Jessie Vitalis
+31(0) 495 - 0000 Inkoper / Productspecialist jessie@navacqs.be
Julian Boerema
+31(0) 495 - 0000 Klantenservice / Proces manager julian@navacqs.be
Martin Quaak
+31(0) 495 - 0000 Marketing Manager martin@navacqs.be
Jessica Knöller
+31(0) 495 - 0000 Marketing Duitsland jessica@navacqs.be